Testy i badania

Umożliwiamy zakup dostępu do testów i badań wykonywanych zdalnie (poprzez platformę internetową).

Uwagi:

  1. Dokonanie zakupu uruchamia proces kontaktu ze Zleceniodawcą w celu ustalenia przebiegu dalszej współpracy przy projekcie (omówienie konfiguracji, terminów, usług towarzyszących, itp).
  2. W przypadku badań online - jedna sztuka oznacza jedną badaną osobę.
  3. Zakup nie przekierowuje automatycznie do panelu badawczego.
  4. Wyniki badań przesyłane są w formie pisemnych raportów.
  5. Wystawiamy faktury VAT.
  6. Zgodnie z regulaminem sklepu (punkt 8) W przypadku zakupu usługi (tutaj: badania online) i dokonania wpłaty, jej realizacja powinna nastąpić przez Klienta nie później niż w ciągu 90 dni od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym przypadku Sprzedawca ma prawo anulować zamówienie, a wpłacona należność zostanie potraktowana, jako wynagrodzenie za gotowość do realizacji zamówionej usługi i poniesione przez Sprzedawcę koszty techniczne związane z utrzymaniem gotowości do realizacji usługi na rzecz klienta (tutaj: platforma badawcza).

***

W celu uzyskania informacji na temat zakupu narzędzi w celach komercyjnych (odpłatne świadczenie usług na rzecz osób trzecich z wykorzystaniem zakupionych w niniejszym sklepie publikacji) prosimy o kontakt mailowy (kontakt@mediaconhr.pl) lub za pomocą formularza kontaktowego sklepu.

Aktywne filtry:

-